Корзина
3 отзыва
"Умная бумага"®  -Упаковка может быть выгоднойПосмотреть
 • picture 1
  Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak
  • Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak, фото 2
  • Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak, фото 3
  • Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak, фото 4
  • Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak, фото 5

  Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak

  Оптовые цены уточняйте

  • В наличии
  • Только оптом
  • Код: Synthetic Paper
  +375296776830
  Viber
  • +375296776830
   WhatsApp
  • +79621923199
   WhatsApp
  • Адрес и контакты
  • Производитель и гарантия
  Ambalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın KapakAmbalaj malzemesi "Akıllı kağıt" ® firması "Polimiz" (Beyaz Rusya) Sentetik film, Yalın Kapak
  Оптовые цены уточняйте
  В наличии
  +375296776830
  Viber
  • +375296776830
   WhatsApp
  • +79621923199
   WhatsApp
  Описание
  Характеристики
  Информация для заказа

  Biz 1.8 Euro arasında bir fiyata bitki üreticisinden Türkiye'ye teslim tereyağı, margarin ve süzme peynir paketleme için başarının gerekli yeni malzeme sunuyoruz

   

                                                  

  Ambalaj malzemesi "akıllı kağıt" ® şirketi JSC "Polimiz" (Beyaz Rusya)

  Malzeme "(ekolin ' 'linkaver' Akıllı Kağıt» ® eski olarak bilinen') - (yaygın olarak bilinen bir tebeşir olarak bilinen kalsiyum karbonat), doğal minerallerden elde edilen bir polimer film oluşan yarım ve polimerleri bağlayıcı maddeler: polietilen (PS ) ya da polipropilen (PP).

  Bu, geniş bir sıcaklık aralığı içinde iyi bir termal stabilite sahip mükemmel bariyer özellikleri, orta saydamlık ile, ambalaj için bir materyal olarak geliştirilmiştir ve Beyaz patentlenmiştir. Özellikle, düşük sıcaklıkta depolama malzemesinin iyi olduğunu kanıtladı. O gıda paketleme, t kullanım için neredeyse ideal olduğu kanıtlanmıştır. Çok ekonomik. To üretmeye.

  Malzeme iyi biçimlendirilmiş briket şeklini koruyan ve çok nedeniyle pürüzlü yüzeye ( "dokunmatik hoş") iyi dokunma özellikleri vardır. Ambalaj folyosu "Akıllı kağıt» ® yüksek gerilme direnci ve delinme direnci vardır. Film "Akıllı Kağıt» ® parşömen ve polyfoil için mükemmel bir alternatiftir. filmi "Akıllı Kağıt» ® sağlayan Çevre temizliği ve artan raf ömrü, benzersiz bir ambalaj malzemesi yapmak.

  Film "akıllı kağıt" ® kurumasını ve güvenilir bir şekilde "kabuk etkisi" benzerliğine, bakteriyel kontaminasyon içeriğini korumak ürünün koruma garanti mükemmel yağ ve su iticiliğini sahiptir. Film "Akıllı Kağıt» ® çevre için güvenli. Kullanımdan sonra, imha için enerji harcamadan ve dış çevrenin etkisi altında 8-12 ay için toprak içerisinde çözündürüldü malzeme gerektirir.

  "Akıllı kağıt" malzeme için temel amacı ® -. Sürülebilir sarılması için ambalaj olarak kullanılır, margarinler, bağlı mat yüzeyine maya, peynir, lor kütleyi, vb malzeme mükemmel baskı özelliklerini, yüksek parlaklık ve kusursuz bir görünüme sahip preslenmiş. Film "Akıllı Kağıt» ® ambalaj donanımları hemen hemen her türlü kullanılır ve folyo ile karşılaştırıldığında dolum ekipman ölçüde daha az gerginlik sağlar edilebilir. folyo ile çalışan makineler, bu malzemeyi algıladıkları çok "dost" dir.

  Genellikle, geçiş "akıllı kağıt» ® gerekli ekipman sadece küçük düzenleme, daha önce. Malzeme "Akıllı Kağıt» ® White için tipik kalınlıkları - 60 mm (76gr / m). Filmin "Akıllı Kağıt» ® Paketleme Fabrikamızda sipariş edilebilir. Ve biz ekipman test etmek için ücretsiz numune sağlayabilir.

  Biz ne olursa olsun bir özel girişimci veya büyük bir kuruluş olup olmadığı, en rahat müşteri hizmeti sunuyoruz.

  Основные
  Производитель  Полимиз
  Страна производительБеларусь
  Характеристики
  Вес рулонаот 20 кг
  Намотка на гильзу76 мм
  Ширина рулонаПо требованию заказчика
  Толщина рулонаот 40 до 90 микрон
  Срок изготовления5-7 дней
  • Цена: Оптовые цены уточняйте
  • Способ упаковки: Рулон